Полірування авто

Полірування автомобіля - комплекс заходів з відновлення лакофарбового покриття кузова до появи дзеркального блиску без голограм, подряпин та інших дефектів. Основні завдання, які вирішуються за допомогою полірування машини:

 

  •  повернення дзеркального блиску поверхні;
  •  усунення дрібних подряпин;
  •  усунення мікротріщин і нерівностей;
  •  захист автомобіля від агресивного впливу навколишнього середовища.

 

Полірування авто в Дніпрі на професійному рівні проводиться в нашому автокомплексі "Goodyear". Експерти центру працюють тільки з перевіреною брендовою автохімією німецького виробництва - Koch Chemie і за допомогою обладнання Karcher, Tornador та інших відомих торгових марок. 

 

Як відбувається полірування кузова?

Процес полірування авто в автоцентрі "Goodyear" складається з декількох етапів:

  1. Подготовительная автомойка, включающая очистку машины от битума и инородных металлических вкраплений (используются средства Green Star, Multi Star от бренда Koch Chemie).
  2. Обклеювання малярською стрічкою гумових і пластикових деталей кузова, щоб уникнути пропалювання лаку в місці стику деталей або спилювання надмірної кількості лаку у важкодоступних місцях. 
  3. Механічне зняття шару поверхні для усунення дрібних подряпин, оксидованих шарів і потертостей. В автокомплексі "Goodyear" використовуються спеціальні полірувальні круги різного діаметру та ступеню твердості (SCHLEIFSCHWAMM HART, LAMMFELL-PAD та Antihologrammschwamm orange, gerundet), а також засоби для полірування (пасти типу Micro Cut або Heavy Cut, глини Reinigungsknete Blau або Reinigungsknete Rot).
  4. Нанесення захисного шару для захисту та блиску поверхні автомобіля (Nano-покриття серії Lack або 1-K-NANO).

Послуга полірування авто в спеціалізованому автокомплексі "Goodyear" проводиться кваліфікованим персоналом і за допомогою інноваційних технологій для того, щоб ефективно і швидко надати акуратний і презентабельний вигляд вашому автомобілю. Наші полірувальні системи не залишають подряпин, нерівностей і голограм (непривабливі плями, що переливаються і можуть з'явитися на кузові внаслідок неграмотного полірування). Ми дбаємо про досконалий блиск автомобіля!