Хімчистка

      Хімчистка авто - цілий комплекс послуг з усунення забруднень із салону та багажника транспортного засобу. В автокомплексі "Goodyear" використовується професійна автокосметика від бренду Koch Chemie і висококласне обладнання від виробника Tornador, які зроблять автомобіль чистішим та комфортнішим і нададуть йому презентабельного і статусного вигляду.

Хімчистка салону авто в Дніпрі необхідна в таких випадках:

  • підготовка машини до продажу;
  • точкові забруднення, що потребують термінового усунення;
  • профілактика і підтримання чистоти та гігієни в салоні автомобіля.

Види хімчистки автомобіля

Сьогодні найбільшою популярністю користуються два види хімчистки салону автомобіля:

  1. Сухе чищення салону проводиться за допомогою піни, що складається з високоефективних засобів, наприклад MEHRZWECKREINIGER німецького виробника автохімії Koch Chemie. Для якісної хімчистки багажника авто використовується спеціальний хімічний склад, такий як Green Star Koch Chemie. Він безпечно виводить масляні та інші "складні" плями. Піну прибирають за допомогою щітки, і салон залишається сухим. Сухий варіант чищення - оптимальний для легких і середніх забруднень.

  2. Волога хімчистка салону вважається найбільш ретельною та ефективною. Фахівці автокомплексу "Goodyear" у Дніпрі використовують висококласну техніку TORNADOR для якісної боротьби із забрудненнями салону. В апарат заливається потужний засіб для чищення, наприклад Tinten&Kuli-Exx для обробки текстильних частин або Multi Star для килимків та інших елементів салону, який розпорошується на поверхні. Найбільш забруднені та важкодоступні місця наші експерти обробляють вручну, тому якісна хімчистка займає багато часу. Після обробки та очищення поверхонь салон автомобіля просушується всього 2-3 години.

 

     Професіонали автокомплексу "Goodyear" у Дніпрі надають 2 види послуг хімчистки авто: комплексне очищення салону і точкове видалення забруднень.
Другий спосіб передбачає окрему хімчистку багажника, стелі або сидіння у вашій машині. Експерти швидко і кваліфіковано очистять за запитом окрему частину салону автомобіля. Після їхньої роботи елемент матиме вигляд, як новий. Комплексна хімчистка авто включає повний спектр послуг з догляду за автомобілем. Підбір засобів для очищення, захисних аерозолів або кондиціонерів від Koch Chemie, робота з пристроями TORNADOR перетворюють автокомплекс "Goodyear" на справжній салон краси для автомобілів. Ми подбаємо про ваше авто на найвищому рівні!