Захист авто плівкою

Монтажем захисту авто поліуретановою плівкою в Дніпрі займається автокомплекс "Goodyear". Такий вид безпеки машини обумовлений станом доріг, високим рівнем дрібних ДТП і бажанням власників продовжити презентабельний вигляд транспортного засобу. Поліуретанова плівка надійно захищає від гравію, каміння, дрібних подряпин, відколів та інших пошкоджень. Спектр застосування матеріалу (поліуретанова плівка) широкий - його використовують для обклеювання бамперів, крил, стекол, капота, ручок та інших елементів автомобілів.

 

Переваги поліуретанової плівки

 1. Слід пам'ятати про універсальність типу захисного покриття, тому що воно підходить для всіх кузовних деталей транспортного засобу.
 2. Нанесення вимагає професіоналізму й акуратності від майстра, що забезпечує високу якість робіт.
 3. Матеріал легко приймає необхідну форму, не деформується з часом.
 4. Прозорий дизайн дає змогу монтувати плівку на автомобіль будь-якого кольору.
 5. Широкий температурний режим експлуатації (-50° C до +50° C).
 6. Термін експлуатації плівки від 3 до 7 років.
 7. Підвищений рівень міцності на "розрив".
 8. Не схильна до корозії, УФ впливів, подряпин і сколів.

Нанести плівку красиво і без вад досить складно. Для успішності процесу потрібен вищий рівень майстерності, вправність і спеціальна підготовка.

У нашому автокомплексі "Goodyear" нанесення плівки на авто умовно поділяється на кілька етапів

 1. Перед обклеюванням потрібно ретельно помити автомобіль (використовується автохімія Koch Chemie Multi Star або Green Star).
 2. Усунення пошкоджень на деталі, що обклеюється (подряпин, відколів, нерівностей (використовуються пасти і гелі типу Heavy Cat).
 3. Знежирення елемента.
 4. Демонтаж елементів кузова, які заважають вільному доступу до деталі.
 5. Нанесення плівки та її просушування.

        Команда професіоналів автокомплексу "Goodyear" встановлює захист авто поліуретановою плівкою в Дніпрі за доступними цінами.
Ми використовуємо найкращі матеріали та передові технології для ефективної, швидкої та якісної роботи. На плівці, після грамотної установки майстрами, не буде дефектів, голограм (розпливчасті плями, як результат неякісного полірування), подряпин або розводів. Полірувальні засоби для покриття бренду Koch Chemie наносяться і поверх захисної плівки. Після такого апгрейду автомобіль засяє і можна не турбуватися про дрібні, але прикрі пошкодження.