Європейська nano-мийка

Європейська nano-мийка - це вдосконалений тип двофазної мийки автомобіля. Трьохетапна преміум-мийка авто в Дніпрі проводиться в нашому автокомплексі "Goodyear" з висококласною хімією і професійним обладнанням.

Основна відмінність цього типу догляду за машиною - чистка дисків і консервація зовнішніх пошкоджень кузова, скла та інших елементів.

 

Європейська nano-мийка, від експертів автокомплексу "Goodyear", виконує такі функції

 • консервація ЛФП на тривалий термін (30-40 днів експлуатації);

 • блискуче покриття, як після експрес-полірування;

 • глибокий, яскравий колір автомобіля;

 •  

  захист транспортного засобу від піску, бруду, пилу, УФ випромінювань, хімічних сполук;

 • защита от влаги (капли дождя и снег не налипают на поверхности и не оставляют разводов после очистки); 

Чим nano-мийка краща за класичну?

 1. Головна перевага європейської nano-мийки - тривалий ефект. Якщо після класичного безконтактного миття автомобіль буде схильний до забруднення вже через кілька днів, то характерні властивості трифазної автомийки діють місяць і більше.
 2. Мийні засоби, вступаючи в реакцію з частинками бруду на молекулярному рівні, здатні очистити будь-які забруднення, зокрема й старі, важковидалені.
 3. Nano-мийка в автокомплексі "Goodyear" виконується тільки сертифікованими хімічними засобами німецького виробника Koch Chemie і брендовим обладнанням Karcher.

Порядок дій бригади професіоналів бездоганний і точний

 • видалення забруднень (первинне миття машини) за допомогою універсального безконтактного засобу типу Multi Star;

 • мийка nano-шампунем вручну (NANOMAGIC SHAMPOO і спеціальна пориста губка WASCHSCHWAMM);

 • консервація кузова проводиться засобом NANOMAGIC TWIN WAX HIGHTEC NANO-HOCHGLANZKONSERVIERERER з цієї лінійки Koch Chemie.

Експерти автокомплексу "Goodyear" знають свою справу і забезпечують надійний, ретельний і повний догляд за автомобілем. Європейська nano-мийка зусиллями наших майстрів перетворить ваше авто на цукерку за кілька годин. Персонал "Goodyear" постійно вдосконалюється і проходить спеціалізовані курси для підвищення кваліфікації та рівня обслуговування клієнтів.

Ми зробимо автомобіль комфортним і елегантним.